Mavi Tur

"Siz kristal berraklığındaki sulara sahip muhteşem koyları keşfederken, teknenizi de, şemsiye görevi görecek bir palmiyeye bağlayabilirsiniz”.

Mavi Tur, Türkiye'nin Ege sularında eşsiz bir yat gezintisidir ve sizi güneşin altında üç bin yıllık mitlerin büyülü ortamına götüren dinlendirici bir maceradır. Kristal suların turkuaz mavisinde yüzüp Türk mutfağının değişik lezzetlerini tadın.

Mavi Tur'umuz sizi geçmiş uygarlıkların kalıntıları ve nefes kesici kültürel mirasla dolu unutulmaz bölgelere götürür. Hala okyanusun derinliklerinde gömülü olan antik uygarlıkların arkeolojik kalıntılarını görün. Mavi Turumuz size asla unutamayacağınız büyülü bir deneyim yaşatacak. Patara Prince' de kalacağınız sürenin deva

Galeride Görüntüle

Cabana

Eğer deniz, güneş batışı, insanlar ama aynı zamanda size özel lüks bir mekan isterseniz, tüm imkanlarıyla birlikte CABANA'mızı kiralayabilir ve büyüleyici mavi denize bakarken, ikramımız olan meyve tabağı eşliğinde gölgeliğinizin altında dinlenebilirsiniz.

Lütfen fiyatlar ve daha fazla bilgi için Otel ön büro ile irtibata geçiniz.

Galeride Görüntüle

Çocuk Kulübü

Çocuklarınızı yeni şarkılar öğrenecekleri, resim yapacakları ve birçok eğlenceli oyunlar oynayacakları Çocuk Kulübü'ndeki sertifikalı eğitmenlerimize emanet edebilirsiniz. Bebek bakıcılığı, çocuklar için disko, su sporları, havuz oyunları, çocuk bahçesi...

Voleybol

Ana havuzun yanında ağaçların altında küçük bir voleybol sahası var. Arkadaşlarınızla yapacağınız harika bir voleybol maçı için ideal.

Bilardo & Masa Tenisi

Lobi'de misafirlerimiz için 6 delikli bilardo masası var. Masa tenisi ise ana havuzun ve Club House'ın yanında bulunuyor. Satranç, gama setleri de yine Club House da bulunabilir.

Galeride Görüntüle

Tenis

İki mozaik tartan tenis kortumuz 24 saat boyunca açık. Tenis raketleri, toplar ve top makinesi mevcut. Her iki tenis kortunun da muhteşem deniz manzarası var.

Galeride Görüntüle

Deniz Taksi

Kalkan Marina – Patara Prince Pazar günleri hariç her gün 09 :00 – 19:00

Galeride Görüntüle

Tekne ile Koy Turu ve Mangal Partisi

Saat 10:30 da su sporları rıhtımından hareket, Fare Adası'nda yüzme, Gerenlik sahilinde ünlü çamur banyosu, 13:00 öğlen yemeğinde mangal partisi, Fırnaz Koyu'nda demirleme, 16:30 da fırınımızdan çay, kek ve bisküvi ikramı, yüzme ve Patara Prince'e dönüş.

Galeride Görüntüle

Su Sporları

Rüzgar sörfü, su kayağı, şnorkelle dalma, dalma ve daha birçok farklı spor dalı sizi bekliyor. İsterseniz sürat teknesiyle körfezi gezebilirsiniz. Ayrıca her gün Kalkan'a gidip gelen bir sefer yapılmaktadır.

Galeride Görüntüle

Dalış

Eğitmen & Divemaster Skin Diver SCSPF / CMAS, dalışa ilk başlayanlar için gelişmiş ‘Scuba'yı keşfet' dersleri veriyor., hem de Tesisin hemen önünden dalarak.

Duvar, mağara, gece ve derin akıntı dalışları. Tüm gerekli ekipmanlar sunuluyor ve tanklar uluslar arası standartlara uygun olarak yeniden dolduruluyor. Kendi dalış teknemizle dalma turları alabilirsiniz. Akdenizin Kalkan Koyunun derinliklerinde keşfedin.

Özel Arama

Whatsapp